EN | HL | TR | DE
Hakkımızda
 

Ankara’da kurulmuş olan Şirketimiz, Türkiye’deki ve yurtdışındaki tanınmış Firmalara 27 Yıldır Uluslararası danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Nase Uluslararası Danışmanlık Ltd. Şti, Lisans ve Lisansüstü eğitimlerini yurtdışındaki tanınmış Üniversitelerde tamamlamış toplam 57 kişilik bir Aile Şirketidir. Ankara Merkez ve İstanbul,İngiltere,Hollanda ve Almanya Şubelerimiz üzerinden Türkiye’de büyük bir ihtiyaç ve yeni bir sektör olan danışmanlık sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir.

1. Çalışma Bakanlığı’ndan; Yabancı Personel Çalışma İzni, İkamet işlemleri ve yabancı personeliniz için karşılama,Re- Location Hizmetleri

2.Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu‘ndan IMEI numaralarının kaydı ve Sınıf-2 Belgesi Çıkartılması.

3.Türkiye Radyo Televizyon Kurumundan ;TRT bandrolü alınması ve ay sonu kapama işlemleri.

4.Ticaret Bakanlığı mevzuatı kapsamında; Teknik Servis İstasyonlarının Kurulması, Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi alımı ve Türkçe kullanım kılavuzu organizasyonu.

5.TSE-Türk Standardları Enstitüsünden; Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi alımı, Tip Onay Muafiyet Belgeleri.

6.Sağlık Bakanlığından; İlaç Ruhsatı CTD (CommonTechnıcalDocument),Reçetesiz İlaç Ruhsatı, Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürün Ruhsatı, Biyosidal Ürün Ruhsatı , Özel İzne Tabi Ürünlerin İşlemleri, İthalat İzin Belgesi, İthalat / Üretim Bildirim Formu ve Onayı , Kapama İşlemleri, Enteral/Tıbbi Beslenme Ürünleri İzinleri, Kozmetik Bildirimi, , Tıbbi Cihaz İşlemleri.

7.Türk Patent ve Marka Kurumundan;Yurtiçi ve Yurtdışı Marka- Patent- Endüstriyel Tasarım Tescilleri, Marka süre uzatımı ve Marka hukuki haklarının korunması, Entegre devre topografyası tescilli coğrafi işaret tescili, Tasarım tescili, Faydalı model tescili, Patent tescili.

8.Tarım ve Orman Bakanlığından;Gıda Takviyeleri ,Bebek formülleri , Devam Sütleri, Gıda İthalat İzni alımları.

9.Ticaret Bakanlığından ;Teşvik Belgesi Çıkartılması, Süresinin Uzatılması, Revizesi, Yatırım Tamamlama Vizesi (Kapama) İşlemleri.

10.Ticaret Bakanlığından; Tareks Uygunluk Belgesi alımı.

11.Sanayi ve Teknoloji / Sağlık /Tarım ve Orman / Çevre ,Orman ve Şehircilik Bakanlıkları; tarafından gerçekleştirilecek Piyasa Gözetimi Ve Denetimine ilişkin denetimlerden ceza alınmasını önleyen esaslar hakkında bilgilendirme, Etiket ve Ambalaj ( stok veya mağazalarda ) kontrollerin yapılması.

 

 

 

 


 
  Yazdır
 
 
Geri Dön
 
DUYURULAR